Забава

Хотел во шума има тобоган кој води директно во море

Bambuda Lodge in Bocas del Toro е хостел во Панама кој се наоѓа во шума и има 45-метарски тобоган кој од објектот ве води директно во Карипското море. Кој не би посакал да престојува во вакво сместување идеално за авантури и релаксација.

Тагови

Поврзани вести